İstanbul
Parçalı Bulutlu Bugün
15°C / 9°C
Balıkesir
Parçalı Bulutlu Bugün
16°C / 1°C
Geri Ana Sayfa
Font1 Font2 Font3 Font4

Balıkesir’in sevilen siyasetçi ve CEO’larından birisi olan Yusuf Hocaoğlu kendisini seven partili partisiz dostlarının da telkinleriyle 6 Eylül İlçesi’nin Belediye Başkanlığı’na aday olacağını açıkladı.
Bu konuda, mensubu bulunduğu Adalet ve Kalkınma Partisi’nin de kendisine onay vereceğine inandığını kaydeden Hocaoğlu, “Halen asli görevim olan Genel Müdürlük yanında, BAÜ’ye bağlı Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi’nde uzmanlık dalım olan Makine dalında derslere
giriyorum. Kendimi bildim bileli hümanist bir yapıya sahip bulunmakta olup gönlüm ise insanlara hizmet etme konusunda yanıp tutuşmuktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, seçildiğim takdirde, tüm bilgi ve birikimlerimi ortaya koyarak çok sevdiğim ilçem olan 6 Eylül’e hizmette sınır tanımayacağım.” şeklinde konuştu.

YUSUF HOCAOĞLU KİMDİR?
1963 yılında Manisa İli Akhisar İlçesi’nde doğan ve 1981’de Balıkesir’e yerleşen Yusuf Hocaoğlu, 1988 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakültesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun oldu. Bu arada, 32 yıldan beri bünyesinde çalıştığı Yerce Fotoğrafçılık’ın uzun yıllardır genel müdürlüğünü yapmaktadır. Ayrıca, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin iki dönemdir Balıkesir Belediye Meclis Üyesi bulunmaktadır. Balıkesir Ticaret Odası Meclis Üyeliği görevinin yanında Balıkesir Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi’nde Makine dalında ders vermektedir. İyi derecede İngilizce bilen Hocaoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.
ÖZEL HABER: OLCAY ÖZAL

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


10 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Lütfen yorumunuzu onaylayın (Spam engellemek içindir...)


Yukarı Geri Ana Sayfa